Saltatu nabigazio-menua eta joan edukira

EROSKI CONSUMER, kontsumitzailearen egunkaria

Bilatzailea

Fundazioaren logotipoa

EROSKI CONSUMERen kanalak


Kokaleku honetan zaude: Azala > Viajes > Camino de Santiago > Albergues

Etapas y albergues

Todas las etapas y albergues uno a uno

Baztango Bidea

Etapa 2: Ustaritzatik Urdaxera

Etapa 3: Urdaxeko etapa Elizondon

Etapa 4: Elizondoko etapa Berroeta

Etapa 6: Olagüe eta Iruńeko etapa

Katalaniar Bidea

Etapa 1: Montserrat a Igualada etapa

Etapa 2: Igualada a La Panadella etapa

Etapa 3: Panadella a Tarrega etapa

Etapa 4: Tarrega a Linyola etapa

Etapa 5: Linyola a Algerri etapa

Etapa 10: Pueyo de Fañanás a Huesca etapa

Etapa 11: Huesca a Bolea etapa

Etapa 13: Sarsamarcuello a Ena etapa

Etapa 14: Ena a Santa Cilia de Jaca etapa

San Salbador bidea

Etapa 1: Leoneko etapa La Roblara

Etapa 2: La Robla de la Terciaren etapa

Etapa 3: Polia de la Tercia - Pajares

Iparraldeko Bidea

Etapa 2: Donostiako etapa - Donostia Zarautzen

Etapa 3: Zarauztik Debarainoko etapa

Etapa 4: Deba a Markina-Xemein etapa

Etapa 7: Lezamako etapa Bilbora

Etapa 8: Bilbotik Portugaletera bitarteko etapa

Etapa 10: Pobeñako etapa Castro Urdialesi

Etapa 12: Laredo eta Güemes arteko etapa

Etapa 13: Güemes eta Santander arteko etapa

Etapa 14: Santanderreko etapa Quevedara

Etapa 15: Queveda etapa Comillasetik

Etapa 17: Unquera a Llanes-en etapa

Etapa 18: Llanesko San Esteban eliza

Etapa 20: Sebrayo eta Gijón arteko ibilbidea / Oviedora eta Bide Primitibora arteko lotura

Etapa 21: Gijóngo etapa Avilésera

Etapa 22: Avilés eta Soto de Luiña arteko etapa

Etapa 24: Cadavedo eta Luarca arteko etapa

Etapa 25: Luarca etapa La Caridadera

Etapa 26: La Caridad a Ribadeo etapa

Etapa 27 osagarria: Ribadeotik Gondánerako etapa

Etapa 28: Lourenzá Abadinen etapa

Etapa 28 osagarria: Gondángo etapa - Mondoñedo

Etapa 29 osagarria: Mondoñedo eta Abadingo etapa

Etapa 30: Vilalba eta Baamonide arteko etapa

Etapa 32: Sobrado de Monxas etapa Arzúara

Frants

Etapa 1: Saint Jean Pied de Porta Orreagarenaren etapa

Etapa 1 por Somport: Somport a Jaca etapa

Etapa 3: Zubirirako etapa Pamplona/Iruña

Etapa 4: Iruñeko etapa / Iruña Gares / Gares

Etapa 4 Somportetik: Ruesta a Zangoza etapa

Etapa 5: Garesko etapa / Gares - Lizarra

Etapa 6: Lizarrako etapa / Lizarra del Río

Etapa 8: Logroñotik Naiarako etapa

Etapa 9: Nájerako etapa - Sto. Galtzadako igandea

Etapa 11: Beladorretik Agesera etapa

Etapa 12: Agés eta Burgosen arteko etapa

Etapa 13: Burgosko etapa - Hontanas

Etapa 17: Tenplarioen Terrlosllos etapa El Burgelo Ranerora

Etapa 18: El Burgo Ranero eta Leon arteko etapa

Etapa 20: San Martin bideko etapa Astorgara

Etapa 21: Astorgako etapa Foncebadon

Etapa 22: Foncebadon etapa: Ponferrada

Etapa 25: O Cebreiro eta Triacastela arteko etapa

Etapa 28: Los Palas de Rei-tik hartutako etapa

Etapa 29: Palas de Rei Arzúaren etapa

Bide Ingelesa

Etapa 2: Neda eta Ponte arteko etapa

Etapa 3: Ponte de ume Betanzos etapa

Etapa 6: Sigüeiro a Santiago de Compostela etapa

Etapa 7: Coruñako etapa, Brimako ospitalera

Portugalgo Bidea

Etapa 4: Pontevedra eta Caldas de Reis arteko etapa

Etapa 5: Caldas de Reis etapako etapa

Etapa 6: Santiago Konpostelako Errolda Etapa

Bide Primitiboa

Etapa 1: Oviedoko etapa Villapañadara

Etapa 2: San Juan de Villapañada etapako etapa

Etapa 8: A Fonsagradaren etapa (Errolda) O Cáravo Balirira

Etapa 9: Casavo Balearira eta Lugo arteko etapa

Etapa 10: Lugo Aroa San Romaoda Reterrarekin

Etapa 12: Melide O Pedrouzoren etapa

Sanabriako Bidea

Etapa 1: Granja de Moreruelaren etapa Tábara

Etapa 2: Tábara eta Santa Croya de Tera-ren etapa

Etapa 3: Santa Croya de Teraren etapa Rionegro del Puente

Etapa 4: Rionegro Del Puente de Puebla De Sanabriako etapa

Etapa 5: Puebla De Sanabriatik Lubianera

Etapa 6: Lubiatik A Gudiñara

Etapa 12: A Laxe eta Outeiro arteko etapa

Etapa 13: Outeiro eta Santiagoren arteko etapa

Euskal Bidea

Etapa 1: Irungo etapa Hernanitik Hernanira

Etapa 2: Hernanitik Tolosarako etapa

Etapa 3: Tolosako etapa Zerain

Etapa 4: Zeraingo etapa Agurainera

Etapa 5: Aguraingo etapa

Etapa 6: Gasteizko etapa Argantzun

Etapa 7: La Puebla de Arganzóngo etapa Harotik

Etapa 8: Haroko Santo Domingo de la Calzada etapa

Epilogoa Fisterrari

Etapa 3: Olveiroa eta Fisterra arteko etapa

Etapa 4: Olveirotik Muxiarako etapa

Zilarraren Bidea

Etapa 2: Guiren etapa, Los Arroyos de los Arroyosen

Etapa 3: Castilblanco de los Arroyos etapa, La Platako Almadén

Etapa 5: Monesterio etapa - Kantuen iturria

Etapa 7: Zafratik Almendralejoko etapa

Etapa 8: Almendralejo eta Merida arteko etapa

Etapa 10: Alcuéscar Valsalgorren etapa

Etapa 12: Casar De Caceres eta Cañaveral arteko etapa

Etapa 13: Cañavalal eta Galisteo arteko etapa

Etapa 14: Galisteotik Caparrarako etapa

Etapa 17: Aguraingo Fulurperoble etapa Errotuetako San Pedrora

Etapa 18: San Pedro de Rotados etapa Salamancan

Etapa 19: Salamancako etapa Del Tierra de la Tierra del Vinan

Etapa 20: Ardoaren Lurreko Kuboaren etapa Zamora

Etapa 21: Zamorako etapa Montamartara

Etapa 22: Montamarta eta Granja de Moreruela arteko etapa

Etapa 23: Granja de Moreruelako etapa Benaventera

Etapa 24: Benaventeren etapa Allija del Infantado

Etapa 25: La Bañeza infantatuaren aliatuaren etapa

Etapa 26: La Bañeza a Astorgaren etapa